''Sanalda Bizim Sesimiz''
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Sanalda Bizim Sesimiz''

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Ebruli - Arsız Bir Nefesleniş / Nail varal
Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:11 pm tarafından zahide

» Ebruli - Sevmiyor Ressamlar Seni / Nail Varal
Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:08 pm tarafından zahide

» Değmesin Gözlerine Ayazlar / Nail Varal
Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:04 pm tarafından zahide

» Gülüşlerinin İntiharında Büyüttüm Seni Ben / Nail Varal
Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:01 pm tarafından zahide

» Karbeyaz Gülüşüne As Beni / Nail Varal
Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 2:46 pm tarafından zahide

» Kayıp Kentin En Gerçek Hikayesi / Nail Varal
Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 2:21 pm tarafından zahide

» Muhabbet Odası (Giriş)
Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 11:28 pm tarafından Mavi güverte

» Şimdilik Yeni Radyo'muz Hayırlı Olsun!
Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 11:25 pm tarafından EyLüL

» EzeL ; Bir İntikam Hikayesi !
Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 11:20 pm tarafından EyLüL

En iyi yollayıcılar
EyLüL
Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_vote_lcapŞebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_voting_barŞebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_vote_rcap 
kevser
Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_vote_lcapŞebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_voting_barŞebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_vote_rcap 
SiyahBeyaz
_aLeyNa_
Admin
MrObut
ruseda
Mavi güverte
Lider
AsiLTurk
Günün Ayeti

Namaz Vakitleri

Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman"

2 posters
YazarMesaj
EyLüL

EyLüL

Rep Puan : 2

Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" Empty
MesajKonu: Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman"   Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 4:33 pm

..

Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" Sebnemferaht

Rock müziğin başarılı kadın vokallerinden Şebnem Ferah'ın merakla beklenen 6. stüdyo albümü "Benim Adım Orman" Pasaj Müzik etiketi ile müzik marketlerde.. Sözleri ve müzikleri Şebnem Ferah'a ait 12 şarkının yer aldığı "Benim Adım Orman" albümü, 6 aylık stüdyo çalışması sonucunda tamamlandı.

Tarkan Gözübüyük prodüktörlüğünde, 101 Stüdyoları'nda kaydedilen albümde, Şebnem Ferah'a klavyelerde Ozan Tügen, gitarlarda Metin Türkcan, bas gitarda Buket Doran, davullarda ise Aykan İlkan eşlik ediyor.

Dört buçuk yıl aradan sonra yeni şarkıları ile müzikseverlerle buluşacak olan Şebnem Ferah, bu zaman zarfında "İstanbul Symphonic Project" eşliğinde Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserin kayıtlarını DVD ve CD seçenekleriyle yayınladı. Pasaj Müzik etiketi ile yayınlanan "10 Mart 2007 İstanbul Konseri" DVD’si, "Türkiye’nin En Çok Satan Konser DVD’si" ünvanını aldı.

Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" Sebnemferahi

Sıkı bir Şebocu olarak Razz ; Kendi fikirlerim ; bu albümün önce biraz sindirilmesi gerekiyor.. Çünkü önceki şarkılardan biraz farklılar Smile
kevser
Moderatör
Moderatör
kevser

Rep Puan : 2

Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" Empty
MesajKonu: Geri: Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman"   Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman" I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 4:38 pm

kardeşime vereyim müjdeyi Smile yahu ben dinleyemiyorum nedense, çok mu gürültü ne tongue şaka bir yana da O'na ve hayranlarına atıfta bulunmak değil derdim, zevk meselesi tamamiyle.. bilgilendirdiğin (en azından hayranlarına Smile )için sağolasın canım..

Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ADINI SEN KOY "sevmesini de, gitmesini de bilenlere"...
» 11 yıl sonra gelen "geç özür" !
» Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ
» Şimdilik Yeni Radyo'muz Hayırlı Olsun!